Szicsek opäť vyhráva na Vinum Laugaricio

Szicsek opäť vyhráva na Vinum Laugaricio 2017

 

Súťaž Vinum Laugaricio sa opäť uskutočnila v Expocentre v Trenčíne, pričom destiláty Szicsek povyhrávali hneď niekoľko cien. Hoci to nie je až také prekvapenie (destiláty Szicsek naozaj vynikajú vysokou kvalitou), výhra ceny vždy poteší. Poďme si spolu predstaviť súťaž Vinum Laugaricio, čo sú jej ciele a ktoré liehoviny a vína sleduje.

 

Čo je to Vinum Laugaricio?

 

Vinum Laugariciou je medzinárodne uznávaná výstava vína, vody a destilátov. Medzi vinárskymi a liehovarskými podujatiami si získala pevné miesto. Jej cieľom je otvoriť priestor na prezentáciu vinárskych firiem, výrobcov a dokonca aj dovozcov vína, vody a destilátov. Priestor tu však majú aj výrobcovia a predajcovia rôznych zariadení pre vinohradníkov a vinárov, výrobcov obalového a úžitkového skla, ale aj ďalšieho doplnkového sortimentu.

 

Na výstave Vinum Laugaricio dostávajú všetci možnosť nadviazať nové kontakty, a to nielen v odbornej, ale aj distribučnej sieti. Ide teda o vhodnú príležitosť na stretávanie ľudí z brandže.

 

Szicsek vyhráva

 

Destiláty značky Szicsek vynikajú vysokou kvalitou použitého ovocia a ďalších surovín, čo sa prejavilo aj na zisku prvého miesta pre pálenku – konkrétne hroznovicu z odrody Irsai Olivér. To však nie je všetko. Druhé miesto získali rovno tri pálenky z produkcie značky Szicsek. Ide konkrétne o Gemerskú trnkovicu, Bystrickú slivovicu a vtáčia čerešňa. Szicsekovi patrí aj tretie miesto, a to za hruškovicu Williams.

 

Pretože ide o ďalšie potvrdenie kvality alkoholických nápojov Szicsek, je viac než isté, že ide o naozaj do detailu premyslené pálenky. Od procesu výroby, cez suroviny a vodu alebo proces pálenia je všetko nastavené tak, aby na konci vznikla najchutnejšia pálenka, ktorá nielen zahreje, ale aj vylieči. Stačí ochutnať a presvedčiť sa o tom sám.