Chandon Garden Spritz

Krajina pôvodu: Argentína
Objem: 0.75 L
Obsah alkoholu: 12%

20.90  s DPH

Keď aperitív, tak štýlovo. Chandon Garden Spritz vznikol zmiešaním šumivého vína Chandon z argentínskej Mendozy a horkosladkého pomarančového likéru, ktorý je vyrobený zo starostlivo vybraných byliniek a korenia.

Šumivé víno je zmes odrôd Chardonnay, Pinot noir a Semillon pochádzajúcich z druhotného kvasenia. Keď dôjde na plnenie, k tejto zmesi sa pridá aromatický horký likér, ktorý v sebe snúbi chuť byliniek, korenia a sušenej kôry pomarančov. Pri výrobe sa do Chandon Garden Spritz nedostane žiadna umelá aróma, ani farbivo, čo v chuti jednoznačne spoznáte.

Chandon Garden Spritz vám v pohári ukáže svoje ružové a oranžové tóny, k tomu pridá výraznú citrusovú arómu. Omámi vás svieža chuť mandarínok a ružového grapefruitu. K tomu sa pridajú ľahké tóny byliniek. Skrátka jednoduchá a prirodzená chuť. Chandon Garden Spritz si najviac užijete na pár kockách ľadu s plátkom čerstvého pomaranča a vetvičkou rozmarínu. Chandon Garden Spritz obsahuje o polovicu menej cukru ako ostatné značky spritzu a je ako stvorený na letné chvíle.